Spektakl: Ale Kino

Stacjonarne
Kategoria: Teatr
Data
10 października
Godzina
13:00 - 14:30
Czas trwania
1 h 30 minut
Organizator
Miejsce
Teatr Lalek Guliwer
ul. Różana 16
Warszawa
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: Teatr oferuje osobom z niepełnosprawnościami "Bilet bez Barier" w cenie 20 zł. Asystent / tka osoby z niepełnosprawnościami - wstęp wolny. Bilety poza pulą festiwalową są dostępne na stronie www.teatrguliwer.pl. W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widzów - organizacja@teatrguliwer.pl, tel. 22 882-561-678 lub z koordynatorem dostępności - 503 660 263, jdrzastwa@teatrguliwer.pl

Termin wykupienia biletów/rezerwacji do:

10 października 9
Akcja sceniczna rozgrywa się na planie filmowym. Ramę dla spektaklu stanowi opowieść o Panu Soczewce, operatorze filmowym z wiersza Jana Brzechwy, który przymierza się do nakręcenia filmu. Bohaterami są postaci z wierszy popularnych polskich poetów: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego.
Zwierzęcy bohaterowie mają wspólny cel – stworzenie filmowego dzieła. Wiersze polskich poetów są pretekstem do pokazania szerokiego spektrum emocji, które towarzyszą twórczej pracy. Komiczne sytuacje mają drugie dno: każde zwierzę na swój sposób przeżywa pracę na planie – trema, nieśmiałość, brak wiary we własne siły – to tylko niektóre z emocji, które towarzyszą twórczej pracy. Komiczne sytuacje mają drugie dno: każde zwierzę na swój sposób przeżywa pracę na planie – trema, nieśmiałość, brak wiary we własne siły – to tylko niektóre z emocji przeżywanych w trakcie występów.
Na scenie biegają zwierzęta. Reżyser Pan Soczewka w centralnej części sceny próbuje zarządzić rozbieganymi zwierzętami.
Audiodeskrypcja
Audiodeskrypcja
Pętla indukcyjna
Pętla indukcyjna

Dostępność miejsca:

Parking: jest
płatny: nie
dla osób z niepełnosprawnością: tak
Wejście dla osób poruszających się na wózku: wejście główne
Osoba poruszająca sie na wózku może dostać się do budynku: przy pomocy pracownika obiektu, przy pomocy własnego asystenta
Do wejścia można dostać się: pochylnią lub rampą
Szerokośc drzwi wejściowych: 95
Uwagi dotyczące wejścia: Wejście może zostać poszerzone o dodatkowe skrzydło. Przy otwarciu dwóch skrzydeł szerokość wejście - ok. 200 cm.
Informacje dotyczące przestrzeni: brak informacji
Informacje dotykowe dotyczące przestrzeni: brak informacji dotykowych
Informacje dźwiękowe dotyczące przestrzeni: brak informacji dźwiękowych
Kasa:
dostępna dla osób poruszających się na wózku: tak
z pętlą indukcyjną: nie
z tłumaczem języka migowego: nie
Toaleta dla osób z niepełnosprawnością: tak
Pokój rodzica z dzieckiem: nie
Przewijak: tak
Pokój wyciszenia: nie